Лише нещодавно отримали новенький коптер, а вже хваляться результатом!

Читайте також: Бійці "Грузинського легіону" потрапили під потужний артобстріл на Донбасі, є поранені

Місяць тому ми передали октокоптер РС-1 дуже спеціальним хлопцям, ні назвати, ні показати яких ми не можемо з міркувань безпеки. Але повірте на слово: вони працюють там, куди іншим зась, і ворога бачать не лише у бінокль чи приціл.

Розвідники цього підрозділу пройшли навчання з аеророзвідки. І от, маючи знання та навички використання саме коптера PC-1, поїхали із ним просто на передову. Довго чекати не стали – одразу випробували коптер в дії.

Основними задачами цього потужного всепогодного БПЛА є ближня розвідка, пошук та визначення координат сил супротивника, патрулювання територій, а також коригування артилерії. Із поставленими задачами РС-1 впорався бездоганно!

Більше того, зараз коптер допомагає розвідгрупі спецпризначення прокладати безпечний маршрут, уникаючи контакту з ворогом. А це – чи не найважливіше перевага БПЛА! Бути завжди попереду, допомагати уникнути небезпеки, а отже – вберегти життя людей.

Коптери PC-1 чудово зарекомендували себе на фронті: і розвідники, і спецпризначенці, яким ми вже допомогли, схвально відгукуються про цього невеликого, але такого автономного та потужного помічника. А щоб він допомагав військовим ще краще, свого часу ми відкликали з військ та докорінно модернізували усі наші апарати: тепер вони перетворились на октокоптери, крім того, інженери поліпшили й інші системи БПЛА. Це істотно підвищило технічні показники розвідувального дрона.

Можливість оснащувати українську армію сучасними та потужними БПЛА українського виробництва ми маємо завдяки компанії "Укрспецсистемз". Це високотехнологічне комерційне підприємство, яке спеціалізується на виготовленні безпілотних літальних апаратів для українського ринку. "Сім коптерів РС-1" – унікальний проект, в рамках якого ці коптери спеціально для потреб армії виготовляють не за комерційно-обґрунтованою ціною, а за собівартістю матеріалів, а за деякими позиціями навіть у збиток компанії.

Друзі, нагадаємо, що коптер – це очі розвідника, це інформація про ворога, це, зрештою, збережені життя українських військових. Тож закликаємо вас підтримувати проект "Сім коптерів РС-1" і надалі. Нехай їх буде більше, ніж сім. Нам не шкода буде змінити назву проекту, аби лише більше підрозділів отримали професійні військові "очі"!

Читайте також: Німецькі інструктори оцінили підготовку українських військових водолазів