Закриття кордону для іноземців та частини КПП

У Держприкордонслужбі на сторінці у фейсбуці пояснили, що працювати продовжать ті КПП, у яких більша пропускна спроможність. Цих пунктів буде достатньо, адже міжнародний рух загалом буде обмежений – сусідні країни також вводять свої обмежувальні заходи.

Важливо! Україна тимчасово зупиняє залізничне сполучення з іншими країнами: перелік скасованих поїздів

Також прикордонники нагадали, що РНБО не рекомендувало громадянам України їхати за кордон у період карантину. А повернутися до України з-за кордону дуже бажано до 17 березня, адже саме з цього дня зупинять регулярні міжнародні пасажирські перевезення.

Окремо в ДПСУ наголосили, що прикордонники продовжуватимуть працювати, тож не варто намагатися перетинати кордон нелегально.

Чому Україна закрила свої кордони для іноземців? Через пандемію Covid-19. В Україні зафіксовані лише 3 випадки зараження коронавірусом, є й один смертельний випадок. Тож введення карантину та закриття кордону – це попереджувальні заходи, аби уникнути різкого спалаху коронавірусу у державі.

Інтерактивна карта КПП, які працюють для українців

Тим часом у Державній митній службі підготували інтерактивну карту, де позначили пропускні пункти:

  • Закриті в Україні або в сусідній країні – червоним кольором,
  • Відкриті на території України – зеленим (зверніть увагу, що на деяких КПП пішки проходити кордон не можна – можна тільки в автомобілях).

Які КПП працюють та відкриті для українців: інтерактивна карта

До теми Україна закриває кордони для іноземців: як відбуватиметься пропуск громадян

Як потрапити до України з сусідніх країн із 17 березня? З Польщі, Словаччини, Угорщини, Молдови, Білорусі та Румунії й Росії можна буде потрапити лише автомобілем через КПП, позначені на карті. Не припиняє роботу також морський транспорт.