Глава держави закликав дотримуватися усіх карантинних заходів. Про це президент заявив під час брифінгу в Миколаївській області, повідомляє 24 канал.

До теми Головний санітарний лікар не зміг пояснити, чому Олену Зеленську лікували у "Феофанії"

Як сім'я Зеленського перехворіла коронавірусом

За словами глави держави, Олена Зеленська перебувала в лікарні разом зі сином. Він додав, що 7-річний Кирило відносно легко переніс хворобу.

Скажу відверто, що COVID-19 це зараза. Повірте нашій сім'ї. Ніхто не боїться, поки хтось поруч не захворів. Хвороба виснажує повністю. Три тижні, особливо на початку другого тижня, у людей відчуття, що вони вмирають,
– зазначив Володимир Зеленський.

Він додав, що зростання захворюваності на коронавірус в Україні, яке спостерігається останнім часом, є дуже небезпечним.

Збільшення кількості нових випадків, за його словами, може зупинити сферу медицини і держава нічого не зможе зробити.

Що відомо про коронавірус в Олени Зеленської

  • Коронавірус у дружини президента виявили 12 червня. Вона розповідала, що почувала себе добре, а захворювання протікало безсимптомно.
  • Уже 16 червня Зеленську госпіталізували. Їй встановили діагноз – негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія середнього ступеня тяжкості.
  • Президент пройшов тест на коронавірус і отримав негативний результат. Йому було рекомендовано дотримуватися самоізоляції.
  • 3 липня стало відомо, що перша леді України Олена Зеленська одужала від коронавірусу. Про те, що хворів також син президента, не повідомляли.