В інтерв'ю програмі "Перехресний допит" на 24 каналі пояснив, що у Держуправлінні справами, є своя медична частина, яка визначає, куди госпіталізують і як госпіталізують пацієнта.

Читайте першу частину інтерв'ю Реальна ситуація з COVID-19 в Україні та чого чекати далі: ексклюзивне інтерв'ю з Ляшком

"Коли ми говоримо про нашу систему, де Національна служба здоров'я України (НСЗУ) визначали переліки закладів охорони здоров'я, вони стосуються саме тих лікарень, які заключили контракти з НСЗУ. Та паралельна постанова, яка передбачає доплати за лікування коронавірусної хвороби, передбачає, що кожен орган центральної виконавчої влади або орган зі спеціальним статусом також своїми наказами визначає певні лікарні, в які госпіталізуються хворі з коронавірусною хворобою", – пояснив Ляшко.

За його словами, МОЗ свої підпорядковані заклади також визначило спеціальним наказом, у якому вони не фінансуються так, як фінансуються всі інші заклади, які підписали контракти з НСЗУ.

На запитання, чи Феофанія входить до переліку цих лікарень, він відповів: "Напевно". Журналістка уточнила, що він мав б це знати, адже працює санітарним лікарем України, на що Ляшко сказав: "Чому? Я ж не працюю у Державному управлінні справами".

Коронавірус в Олени Зеленської: що відомо

  • 12 червня стало відомо, що дружина президента Олена Зеленська захворіла на коронавірус. Тоді в неї не було жодних симптомів.
  • 16 червня першу леді довелося госпіталізувати у лікарню Києва.
  • Зеленська запевняла, що не знає, де вона могла підхопити хворобу. Мовляв, постійно користувалася засобами індивідуального захисту й мінімізувала будь-які контакти.
  • 3 липня дружину президента вже виписали з лікарні, адже їй вдалось подолати COVID-19. Однак вона потребує продовження лікування від викликаної ним двобічної пневмонії та проходитиме його вдома.

Дивіться відео інтерв'ю з Віктором Ляшком у програмі "Перехресний допит" на 24 каналі: