Посадовці вкотре закликають людей вакцинуватися, щоб уберегтись від важкого перебігу хвороби. Адже сукупно за минулий тиждень виявили 242 тисячі випадків коронавірусу. В ОП наголошують, що це на 44% більше за попередні 7 днів.

До теми Тисяча за вакцинацію підліткам, як покращити імунітет: новини про коронавірус 7 лютого

Коли чекати піку хвороби

Показники захворюваності ростуть четвертий тиждень поспіль.

За прогнозами, це триватиме ще кілька тижнів. Пікові показники очікуються на п'ятому – шостому тижні,
– мовиться в повідомленні.

За словами очільника Міністерства охорони здоров'я Віктора Ляшка, в лікарнях збільшили кількість дитячих ліжок для маленьких пацієнтів з COVID-19.

Загалом кількість госпіталізованих з коронавірусом зростає контрольовано. У лікарнях минулого тижня опинилися 27 тисяч людей, а позаминулого – 24 тисячі.

Глава МОЗ знову наголосив, що до реанімації потрапляє мінімальна кількість вакцинованих.

Останні новини про коронавірус і карантин

  • Міністерство охорони здоров'я вивчає декілька сценаріїв того, як далі будемо жити з коронавірусом. Один із них — ревакцинація щороку, як у випадку з грипом. Розглядають також специфічні бустери чи сукупну вакцину.
  • Очільник МОЗ Віктор Ляшко назвав летальність від Омікрон-штаму. Новий звіт від Центру з контролю та профілактики захворювань у США показує, що Омікрон-хвиля в середньому спричиняє 9 смертей на 1 000 випадків захворювань, тоді як під час Дельта-хвилі помирало в середньому 13 людей із 1 000 інфікованих.
  • Як повідомляли у МОЗ, самоізоляцію можна завершувати вже через 5 днів з того моменту відколи були симптоми. Також це стосується дня, коли отримали позитивний результат тесту.

Чому дітям треба вакцинуватись: дивіться відео