Про це пропагандист заявив під час стриму на ютуб-каналі, інформує 24 Канал. Красовський зазначив, що в нього не змінилося ставлення до українських дітей.

Дивіться також "Аерофлот має померти": пропагандиста Красовського через істерику викинули з літака, – росЗМІ

Красовський знову вляпався у скандал

Автори стриму поставили Красовському питання про його ставлення до українців. Вони запитали, як наскільки він сильно любить х*хлів. На що пропагандист відповів:

Х*хлів? Та я їх у рот ї*ав, якщо чесно. Я не кажу, що їх треба вбивати, хоча я одного разу сказав, що треба топити і палити,
– сказав Красовський.

На питання, чи змінилося в нього відтоді ставлення до українських дітей, пропагандист відповів: "Ні".

Після відповіді пропагандиста ведучі стриму почали сміятися.

Висловлювання Красовського про українців: дивіться відео

Що цьому передувало

  • Раніше в етері російського пропагандистського каналу Антон Красовський закликав топити та спалювати українських дітей.
  • Також Красовський почав називати Карпати "огидними", висміювати українські смерекові хати і сказав, що в таких будинках можна закривати дітей та спалювати їх.
  • На це відреагували у МЗС України. Так, Дмитро Кулеба закликав світ повністю заблокувати пропагандистський канал, на якому Красовський працював директором мовлення.
  • Згодом Красовський відреагував на скандал, але виправдання вийшло безглуздим, мовляв, в етері "несе" і часто не видно меж. Тому йому нібито "ніяково" за це.
  • До речі, слідчий комітет Росії вирішив перевірити висловлювання Красовського.