Як Кравчук пояснив слова Зеленського

Кравчук наголосив, що президент не міг відповісти інакше. І якби його спитали про таке, то його відповідь була б такою ж. Про це Кравчук заявив в ефірі одного з українських телеканалів, інформує 24 канал.

Дізнайтеся також Кравчук заявив, що Росія у ТКГ недоречно пов'язує усі питання з політикою

Журналіст поставив запитання: якби з Криму був напад Росії, як би поводилася Україна? Президент відповів: якби таке сталося, ми б захищали свою землю, і захищати пішли б всі. І запитання було "якби", і відповідь була у тому ж ракурсі,
– зауважив перший президент України.

Президент інакше й не міг відповісти

За словами Кравчука, коли я був уже не президентом, його також запитали: якби ворог прийшов на вашу землю, що б він робив. Той начебто відповідав, що має достатньо різнокаліберної зброї і стріляв би у ворога.

"Поки зброю тримають руки та поки дивляться очі, я буду бити ворога, а не жити за принципом "підставляти другу щоку". Це нормальна відповідь патріота України, людини, яка любить свою землю", – наголосив він.

Що сказав Зеленський про мобілізацію

  • Володимир Зеленський в інтерв'ю виданню "Фокус" 25 грудня заявив, що якщо Росія нападе з боку Криму, буде велика війна. І мобілізовувати на неї доведеться усіх. Це буде дуже погано для населення України.
  • У РНБО таку відповідь президента розкритикували, назвавши ідею масової мобілізації нереалістичною. На думку заступника секретаря РНБО генерал-майора Сергія Кривоноса реалізувати загальну мобілізацію на практиці без тривалої підготовки неможливо.