Про це заявив журналіст Сергій Лещенко. На його думку, серед країн, які не хочуть "сваритись" з Росією, можна виділити Францію, Італію та Угорщину, бо в них лояльні стосунки з Володимиром Путіним.

До теми Слід боротися з корупцією: Байден розповів від чого залежить вступ України в НАТО

Чому Україна не стає членом НАТО

Водночас журналіст пояснив, що Україні справді варто продовжувати боротьбу з корупцією, адже це надзвичайно гостре питання.

Деякі країни не хочуть сваритися з Росією. Ширму створили і кажуть – боріться з корупцією. І так може тривати довго,
– підкреслив він.

За його словами, це позитивно, що Байден окреслює такий порядок денний для України, зокрема, боротьбу з корупцією. Це змушує українську владу просувати вперед. Крім того, президент США чітка наголосив, що Україна має подолати олігархів.

Сергій Лещенко розповів про ПДЧ у НАТО: дивіться відео

Україна отримала сигнал

Лещенко заявив, що хоч Україна не отримала конкретики, отримала сигнал, якого не хотіли деякі країни НАТО. Підтвердження, що Україна буде у складі Альянсу після виконання Плану дій щодо членства.

Ми виходимо на магістраль невідворотності потрапляння в НАТО,
– зауважив він.

Водночас журналіст підкреслив, що ПДЧ – це ще не членство. Якщо Україна виконуватиме план, влада знатиме у якому напрямку рухатись, аби стати на крок ближче до членства в НАТО.

Читайте також Річ не у реформах: Кулеба назвав головну перешкоду на шляху до ПДЧ в НАТО для України

Боротьба з олігархами є необхідною

На думку Лещенка, закон щодо деолігархізації не стане для України зайвим, однак його буде замало. Він є одним з кроків, аби почати боротьбу з олігархами. Це вважатиметься наближенням до європейських стандартів.