Із таким проханням звернувся міський голова Кременчука Віталій Малецький. Він наголосив, що патрульна поліція закликала не їздити на автомобілях в районі ТРЦ, а також –головними вулицями.

Важливо Удар по ТРЦ у Кременчуку: відео і все, що відомо про трагедію

Такими діями водії можуть створити затори і заважати роботі оперативних служб.

Куди звертатись родичам постраждалих

Також мер розповів, що в готелі "Дніпровські зорі" працює мобільний пункт поліції. Тому якщо ви маєте родичів чи знайомих, які перебували у ТРЦ "Амстор", і з ними немає зв'язку, слід звернутись у цей готель.

Малецький попросив розповсюдити цю інформацію.

Додаткової потреби в крові немає

Повідомляють, що додаткової потреби в крові для потерпілих після удару в Кременчуку наразі немає. Глава Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін розповів, що рятувальники продовжують ліквідацію пожежі. Лікарі теж працюють на місці.

Удар по Кременчуку: що відомо

  • Росіяни близько 16:00 завдали ракетного удару по ТРЦ "Амстор" у Кременчуку. Оскільки атака була посеред білого дня, в торговому центрі перебувало близько тисячі людей.
  • Станом на 19:30 відомо, що 10 людей загинули, ще 40 – зазнали поранення. Лунін впевнений, що, на жаль, це число зростатиме. Президент Володимир Зеленський теж заявив, що кількість жертв навіть неможливо уявити.
  • Спалахнула сильна пожежа. Вогонь охопив понад 10 тисяч квадратних метрів.
  • По ТРЦ вдарили ракетами Х-22, які випустили із дальніх бомбардувальників Ту-22 М3. Літаки росіян злетіли з аеродрому Шайковка, а пуски здійснювались з Курської області.
  • Російські пропагандисти вже виправдовуються та брешуть, що удар начебто був по місцевому нафтопереробному заводу.
  • Українська влада наголосила, що обстріл – це черговий акт тероризму загарбників. Світ має відреагувати на атаку та визнати Росію державою-терористом.

Дивіться більше – моторошні кадри пожежі ТРЦ у Кременчуку: відео