Росія стурбована санкціями проти голови політради "Опозиційної платформи – За життя", наголосив речник Путіна Дмитро Пєсков.

Зверніть увагу Заборони для Медведчука, Марченко та інших: ЗМІ опублікували список

Запровадження нових санкцій він назвав "репресивними діями проти ЗМІ та провідних політиків, які набирають все більше обертів в Україні".

Речник російського президента також цинічно заявив, що у міру наростання такої тенденції стає все менш спокійно на лінії зіткнення (на Донбасі – 24 канал).

"Викликає занепокоєння, ким обрана така лінія і чи не призведе це до того, що українська влада вважатиме за можливе, наприклад, розв'язати проблему на Сході силовими методами", – сказав він.

Проти Медведчука ввели санкції: що відомо

  • Рада національної безпеки і оборони 20 лютого на засіданні вирішила застосувати санкції до 19 юридичних та 8 фізичних осіб.
  • Зокрема – проти проросійського політика, нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.
  • За словами Олексія Данілова, санкції проти фізичних осіб пов'язані з розслідуванням СБУ за статтею про фінансування тероризму.
  • Щодо компаній, які потрапили під санкції, мовиться про фірми, які є зареєстрованими у Росії, Молдові, а також інших країнах.
  • Під обмеженнями – компанії, які обслуговують 5 літаків, що літали за маршрутом Київ – Москва, всупереч законодавству України.