Це означає, зокрема, що тепер турецькі безпілотники виготовлятимуть у Казахстані. Разом з тим, за підсумками розмови, яка відбулась 10 травня, країни підписали низку інших документів.

Увага Ердоган назвав війну в Україні трагедією та закликав ЄС написати нову історію

Вони регулюють двосторонню військову співпрацю. Так, це сталося у межах візиту Токаєва до Туреччини. Казахський міністр оборони Руслан Жаксиликов зустрівся з турецьким колегою Хулусі Акаром.

У межах угоди планується довгострокове співробітництво в галузі спільного виробництва БПЛА, а також передача технологій та навчання персоналу для технічного обслуговування та ремонту БПЛА для Збройних сил Республіки Казахстан,
– мовиться у повідомленні.

Однак подробиць у повідомленні відомства не наводять.

Що означає ця угода про військову співпрацю

Тепер у Казахстані планують організувати виробництво турецьких безпілотних літальних апаратів ANKA. Про це повідомили у виданні Tengrinews.

Лінію складання і технічного обслуговування ударних безпілотників запустять на базі дочірнього підприємства Kazakhstan Engineering

Що кажуть у Туреччині

Джерело: Міноборони Туреччини

Як зазначає турецьке оборонне відомство, міністр національної оборони Туреччини Хулусі Акар вказав на значущість розширення турецько-казахстанських оборонних зв'язків, "зокрема у сфері проведення спільних військових навчань та оборонної промисловості".

"Дякуючи підписаній спільній декларації ми підняли наше партнерство на новий рівень стратегічного партнерства. Туреччина і Казахстан – дві братські країни. Ми, Туреччина, приділяємо велику увагу стабільності та спокою у Казахстані", – заявив президент Ердоган за підсумками зустрічі з Токаєвим.

Зверніть увагу – по Одесі потужно вдарили 7 ракетами типу "Онікс" та "Кинджал": дивіться відео