Про це 24 Каналу розповів російський опозиціонер, колишній політтехнолог Кремля Ростислав Мурзагулов. Він переконаний, що більша частина Кремля загалом не вміє критично мислити та аналізувати.

Це цікаво Містична юрта: для чого Путіну шамани та бойові "маги" в армії

Мурзагулов розповів, що в тому середовищі, де свого часу перебував він – в частині Кремля та в регіональній владі серйозно не ставилися до ляльок вуду та подібних речей.

Можливо, це було забаганками окремих людей, іноді доводилося це чути від когось, але люди політико-медійні цинічно до цього ставилися. Мовляв, "є у нас деякі придуркуваті, але ми тут сидимо зі своїм примусом та полянкою і в нас все добре",
– прокоментував мовець.

Часткові ідіоти при владі

Однак колишній політтехнолог Кремля зауважив, що деякі люди в Кремлі все ж цікавляться окультизмом. Пояснив він це тим, що у російської еліти дуже невисокий інтелектуальний рівень, крім того, там одночасно змінили всіх вигідних, але недалекогладних політиків.

Набрали всіх за оголошеннями. І ці всі люди, яких набрали, частково ідіоти. Днями великий начальник, перший заступник начальника апарату держдуми Росії двічі поспіль лохотронщикам, які з в'язниці телефонують, віддав купу грошей, 44 мільйони,
– іронічно зауважив опозиціонер.

Це і є той портрет нової путінської еліти. Імовірно, ця людина потрапила до держдуми, бо він чийсь брат, сват, адже все там відбувається так. Люди подібні на заступника начальника апарату держдуми дійсно будуть вірити в ляльок вуду, бо "вони ідіоти", пояснив Мурзагулов.

"Такі люди зараз оточують Владіміра Путіна, підносять йому теки, формують його рішення, мерзенні, ідіотські з приводу початку війни з сусідніми державами, наприклад", – резюмував опозиційний діяч.

Мурзагулов розповів про захоплення Кремля окультизмом: дивитись відео

Любов Росії до шаманів: що відомо

  • Бункерний дід ще з 2012 року консультується із шаманами. Колишній працівник російської розвідки Сергій Жирнов переконаний, що після такої стрімкої кар'єри в політиці Путін вирішив, що на нього "зійшла Божа благодать" і в нього остаточно поїхав дах.
  • Тим часом у Бурятії шамани проводять темні обряди, аби викликати духів померлих окупантів. Так вони сподіваються попросити допомоги окупувати Україну. Щоправда, поки що їм вдається викликати лише сміх у адекватних людей.
  • Цікаво, що вибір символічної дати початку повномасштабної війни 22.02.2022 також може бути пов'язаний із шаманом-нумерологом, з яким кремлівський диктатор звіряє свої ходи.