Про це розповів представник української розвідки Андрій Юсов в одному зі своїх інтерв'ю. За його словами, керівництво Кремля зараз намагається відмежувати себе від Путіна, щоб зберегти стан і не розділити його фіаско.

Читайте також Поразка Кремля біля Лиману повністю змінила російський інформаційний простір, – ISW

Вище керівництво Росії намагатиметься уникнути долі диктатора

Окремі високопосадовці в Росії вже шукають можливості, щоб уберегти себе і піти від божевільного тирана. Андрій Юсов розповідає, що існують певні неформальні канали спілкування, які дозволяють зробити такий висновок.

Безумовно, публічна політика – одна з найважливіших складових усього процесу комунікації, проте є ще й "закулісся". Представник ГУР ділиться, що Україна використовує всі можливі інструменти: публічні, непублічні, відкриті та закриті.

Кремль розуміє, що президент Росії загнав їх у скрутне становище. Кашу, яку заварив "колективний Путін", доведеться ділити на всіх.

З кожним новим рівнем ескалації, з кожною новою хвилею мобілізації, з кожним новим відсотком падіння рейтингу Путіна, або, безумовно, новими успіхами Збройних Сил України зі звільнення окупованих територій, ця "партія миру" в середині Росії, безумовно, буде посилюватися,
– стверджує Андрій Юсов.

На його думку, "фінал" Владіміра Путіна наперед визначений і цілком зрозумілий. Про його майбутнє тут аж ніяк не йдеться. Мовиться про наслідки, які це матиме для Росії та для кожного представника кремлівської верхівки.

Представник розвідки підсумовує, що Росія або зможе очиститися від диктатури та тиранії, відмовиться від окупованих територій і спробує будувати нове майбутнє, або ж розпадеться. У такому випадку, усі народи колишньої імперії зможуть створити свої незалежні держави.

Зверніть увагу Кремль готується до різких кадрових змін у вищому військовому командуванні, – ISW

Щурі тікають з корабля: Кадиров та Пригожин розкритикували Путіна

Як зазначав Андрій Юсов, успіхи України на фронті підігрівають "внутрішню кухню" в Росії. Після поразки у Лимані, Рамзан Кадиров та Євгеній Пригожин почали звинувачувати у цьому Кремль.

Своєю критикою вони публічно підірвали авторитет Владіміра Путіна. Кадиров сказав, що російське військове командування нездатне оперативно відреагувати на загострення ситуації.

На переконання Глави Чечні, Росія мусить захопити 4 області, які вона анексувала, будь-якими доступними методами. Власник ПВК "Вагнер" Євгеній Пригожин сказав буквально те саме.

Важливо – Потужні успіхи ЗСУ: дивіться відео