Тепер колишній посадовець сидить за гратами за підозрою про викрадення іншого херсонця — Дениса Пащенка.

Екс-мер Херсона непогано почував себе і за нової влади. "Партію регіонів" він змінив на партію "Наш край", що вважається політичним проектом заступника глави Адміністрації президента Ковальчука, і став депутатом міськради Херсона.

Однак 19 серпня поліція Домінікани арештовує Володимира Сальдо в Пунто-Кане за підозрою у викраденні бізнесмена Дениса Пащенко.

Читайте також: Високий політ Президента: як офшорною компанією друзів Порошенка літають люди Януковича

Натомість за версією самого Сальдо, він сам був у полоні у Пащенка майже два місяці. Колишнього мера начебто катували, вимагаючи мільйони доларів.

Протиріччя у цих двох версіях мають з’ясувати поліцейські у Домінікані та Україні, які розслідують дві протилежні справи. Домініканські – про злочин Сальдо. Українські — про злочин проти Сальдо.

В провадженні Управління Національної поліції в Херсоні перебувають три кримінальних провадження. Але в Україні розслідується ще одне кримінальне провадження, де Сальдо не жертва, а потенційний підозрюваний. СБУ взялась за "плівки Пащенка" із начебто зізнаннями Сальдо у роботі на російську ФСБ.

Читайте також: Чиї інтереси стоять за будівництвом торгового центру над станцією метро "Героїв Дніпра"

Однак має право на життя ще одне кримінальне провадження – щодо незаконного збагачення Володимира Сальдо. Домініканська детективна історія викрила цілу низку нових фактів із життя багаторічного держслужбовця, який виявився справжнім підпільним мільйонером.

За роки на службі державі його родина обзавелася чималим бізнесом та тисячами квадратних метрів нерухомості, в тому числі – на березі Чорного моря.

У чому насправді звинувачують Володимира Сальдо – дивіться у програмі.