Про удар по Кримському мосту мріяли практично всі українці. І нарешті цей день настав. Хоч і достеменно невідомо, чиїх рук справа, сам факт руйнування переправи, якою користувалися вороги, – найкраща новина з самого ранку.

Читайте також Керч, доброго ранку: сильний вибух і пожежа сталися на Кримського мосту

Палають цистерни, дорожнє полотно знищене

Інформація про вибух поблизу Кримського моста надійшла зранку 8 жовтня. Невдовзі у мережі з'явилися фото та відео, які підтверджують, що атаки зазнав сам міст. І хоч спалахнуло на залізничному полотні, "втомився" і автошлях.

На відео, яке виклав у мережу глава Миколаївської ОВА Віталій Кім, можна побачити ефектну пожежу на мосту. Видно, як гарно горять цистерни з паливом, яке цілком могли везти окупантам на фронт. Більше воно користі ворогові не принесе.

На Кримському мосту спалахнула потужна пожежа: відео

Палає настільки красиво, що ми не змогли оминути увагою також ці відео. Вони також демонструють масштаби займання. Крім того, якщо так далі піде, то скористатися переправою окупанти не зможуть узагалі.

Пожежа на Кримському мосту не вщухає: відео

На тлі цього блогер і активіст Сергій Стерненко закликав міняти шпалери на телефонах. За цим посиланням можна завантажити фото у повному розмірі. Ми ж залишимо для вас саме фото, щоб ви бачили, яка світлина може прикрасити ваш робочий стіл.


Ставте на шпалери пожежу у Кримському мосту / Фото з телеграма Стерненка

Стерненко на цьому не зупинився. Він пожартував, що "міст цілий, просто він тепер іде на дно". У буквальному значенні цих слів. Адже на світлинах видно, як шматки переправи готуються зустрітися намулом на глибині моря.


Кримський міст готується зустрітися з морським дном / Фото з телеграма Стерненка

У Повітряних силах ЗСУ уже відреагували на пожежу на Кримському мосту. У відомстві констатували, що на переправі горять цистерни з паливом. Крім того, зруйнована вщент частина дорожнього полотна.

Рух Кримським мостом призупинили

Окупанти вже бідкаються, що рух Кримським мостом довелося призупинити. Радник "глави" Криму Алєг Крючков зауважив, що суднохідні арки не зазнали пошкоджень. Дивно, що він не заявив про те, що ніякої пожежі немає. Мовляв, це просто робота російського ППО. Ну, тих самих ракетних установок С-300, якими окупанти обстрілюють мирні міста України.

Пожежа стала причиною зупинки руху на Кримському мосту: відео

Антон Геращенко підтвердив, що рухатися Кримським мостом для окупантів – не найкраща ідея. Адже частина автомобільної дороги на ньому зруйнована вщент. Саме дорожнє полотно пошкоджене, а один з прольотів на переправі просто не вцілів. Цікаво, що росіяни вже починають бідкатися на якісь там диверсії. Палає як має бути.

Кримський міст яскраво горить після вибуху / Фото з телеграм-каналів

Наостанок залишимо для вас коментар від "Кримської залізничної дороги". Мовляв, спалахнула цистерна з паливом у хвості вантажного потяга. Сам локомотив з частиною вагонів уже вивели на станцію Керч. Аварійні роботи ведуться, а причини займання – встановлюються. Не надто переконливо, але йой, най буде.

Варте уваги – Жданов назвав спосіб, яким можна зруйнувати Кримський міст: дивіться відео