Після зникнення сина матір Муси одразу ж забила на сполох. Того ж дня у Строганівку Сімферопольського району почали з'їздитися кримські татари. Про це пише "Кримська солідарність".

Важливо У Криму політв'язня арештували та змушували проголосувати за поправки до Конституції РФ

Ця прикра історія показала неймовірну згуртованість кримських татар. Вже в перший день до пошуків долучилися близько 700 людей, вони не припиняли шукати дитину навіть вночі.

Наступного дня на заклики активістів і волонтерів кримські татари почали з'їздитися в Строганівку з усього півострова. Усього до пошуків 25 липня залучено понад 3 тисячі людей.

Утім станом на 17 годину хлопчика досі не змогли найти, а пошуки тривають досі. У селі водолази вже навіть прочесали дно місцевого озера.

Задля справедливості слід зазначити, що участь у рятувальній операції беруть працівники так званої "російської поліції" і "МНС" у Криму. Ті ж люди, що причетні до незаконного ув'язнення батька Муси – Руслана Сулейманова.

У селі організували такий собі штаб і місце тимчасового перепочинку для всіх, хто бере участь у пошуках хлопчика. Там розставили намети, а волонтерів годують і поять прохолодними напоями.

Варто знати У День Конституції кримчани нагадали, що України немає без Криму

Згуртованість кримських татар у цій ситуації чудово демонструє підтримку родини Руслана Сулейманова, який нині незаконно ув'язнений російською окупаційною владою.

У коментарях ATR під час пошуків кримські татари говорили, що їхня участь у пошуках Муси – це, зокрема, і незгода з діями окупантів. Мовляв, Руслана Сулейманова звинувачують абсолютно безпідставно.

Пошуки Муси Сулейманова в Строганівці: дивіться фото

Пошуки Муси не припиняли навіть уночі: дивіться відео

Строганівка Сімферопольського району: карта

Що відомо про справу Руслана Сулейманова

  • Це кримськотатарський громадянський журналіст. За звинуваченнями окупаційної влади півострова, він проходить у другій сімферопольській групі "Хізб ут-Тахрір".
  • Активіста звинувачують у буцімто "тероризмі". Такі справи окупанти "шиють" усім інакодумцям у Криму – переважно тим, хто не згоден з анексією їхньої рідної землі.
  • Останній місяць Руслан Сулейманов провів у психіатричній клініці, куди росіяни помістили його для "проходження психіатричної експертизи".