У столиці країни Боготі з п'ятниці ввели комендантську годину. Перебувати на вулиці заборонено з 21:00 по 6:00 годину. Про це повідомляє видання El Tiempo.

Варто знати: Президентські вибори у Колумбії: їх результати можуть зруйнувати мир у країні

Президент Колумбії Іван Дуке у черговому телевізійному зверненні закликав до "національного діалогу" щодо соціальної політики, яка б дозволила "ліквідувати соціальну нерівність".

Сотні демонстрантів тим часом продовжують мітинг біля резиденції президента, співаючи національний гімн і торохтячи каструлями.

Антиурядові протести у Колумбії / Фото EPA / соцмережі

Дивіться відео масових сутичок у Колумбії:

Що відомо про антиурядові протести у Колумбії?Масові протести у Колумбії розпочалися 21 листопада. Понад 200 тисяч людей вийшли на вулиці у найбільших містах країни, висловлюючи невдоволення політикою консервативного уряду під керівництвом президента Івана Дуке. Приводом для цих виступів стали плани уряду підвищити пенсійний вік і провести реформу ринку праці на тлі економічної кризи.

Раніше в Боготі на вулиці вивели понад 20 тисяч поліцейських, які застосували сльозогінний газ і світлові гранати проти демонстрантів, багато з яких були в масках і кидали в поліцейських камінням.