У регіоні попереджали про небезпеку російських безпілотників і ракет. 24 Канал закликає жителів Кривого Рогу не лишати укриття, адже це може вберегти життя та полегшити роботу нашим захисникам неба.

Дивіться також Мають великі списки, це і військові об'єкти, й інфраструктура, – Ігнат про атаку "Шахедів"

Що відомо про вибух у Кривому Розі

Повітряні сили оголосили тривогу у Дніпропетровській області близько 9 години 24 хвилини. Тоді там попереджали про загрозу з неба.

"Увага! Дніпропетровська область – ракетна небезпека!" – зазначили у Повітряних силах.

Уже близько 10 години 8 хвилин кореспонденти Суспільного повідомили, що у Кривому Розі пролунали потужні вибухи. На той момент тривога по всій області ще тривала.

У Кривому Розі чутно звуки вибухів,
– сказали журналісти.

У моніторингових телеграм-каналах зазначили, що, за попередніми даними, у районі Кривого Рогу наші військові знищили ворожий безпілотник. Водночас Повітряні сили попереджали про ракетну небезпеку у регіоні.

Станом на 10 годину 21 хвилину тривога у Дніпропетровській області ще триває. Наразі у місцевих органах влади вибух у Кривому Розі – не коментували.

Востаннє вибухи чули у Хмельницькій області

  • Російська армія вночі 30 листопада запускала по Україні безпілотні літальні апарати типу "Шахед". Зрештою вибухи пролунали у Хмельницькій області.
  • Гучні звуки пролунали поблизу населеного пункту Шепетівка близько 6 ранку. Зрештою перший заступник очільника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін зазначив, що це була робота протиповітряної оборони по ворожих цілях.
  • Він наголосив, що внаслідок збиття безпілотника уламки "Шахеда" впали на території колишнього заводу. За словами Тюріна, травмованих немає, а пожежа відсутня.