Зокрема, мова йде про танки та бронетехніку. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час брифінгу 4 січня.

Читайте також Кулеба запросив на знищену арену у Дружківці всіх, хто за участь росіян у спортивних змаганнях

"Чекайте на новини": Кулеба про надання військової допомоги державі

Міністр закордонних справ запевняє, що дипломати ведуть переговори з союзниками щодо надання Україні танків, бронетехніки та іншої важкої зброї. Цього року Україна точно отримає все, що потрібно.

Я казав минулого року, що у 2023-му ми отримаємо те, що не могли отримати з різних причин у 2022-му. Я можу лише підтвердити слова, що так і буде. На все свій час, чекайте на новини,
– сказав міністр.

До слова, раніше Дмитро Кулеба розповів, що зараз необхідно на фронті. За словами міністра, важка зброя допоможе перемогти агресора.

Зверніть увагу Ці моделі не обговорювались між Зеленським та Байденом, – Кулеба про 3 сценарії закінчення війни

Кулеба про надання Україні Patriot та психологічний перелам у США

  • Влада сподівається, що після отримання Patriot від США відкриється шлях щодо постачання іншого озброєння. Річ у тім, що дипломати країни впродовж року боролися за те, щоб Штати зняли табу і дали Україні ці системи ППО.
  • Кулеба наголосив, що на Patriot наша держава не зупиниться. Україна проситиме про танки й ракети ATACMS.
  • Водночас міністр додає, що ситуація з ППО Patriot є певним психологічним переламом. Далі – рівень за рівнем, Україна зможе отримати від своїх партнерів те, що справді необхідно.