Відповідну інформацію у щоденному огляді бойових дій на 24 Каналі прокоментував полковник запасу ЗСУ та військовий експерт Роман Світан.

Важливо Під'їзд 14-поверхівки буквально склався, – мер Авдіївки про ракетний удар окупантів

Втрати Пригожина

На думку Романа Світана, Євгену Пригожину потрібно вже створювати собі резиденцію та бункер. Адже за ці 30 тисяч вʼязнів, яких він знищив під Бахмутом, у нього спитають. Військовий експерт зазначив, що це будуть ті люди, які відповідають за цих зеків.

"Я думаю, що тепер в нього інші проблеми й зовсім інші питання буде розвʼязувати", – додав Роман Світан.

Дивіться повне відео з Романом Світаном на ютубі 24 каналу:

Де зупинилися росіяни у Бахмуті

Військовий експерт повідомив, що в Бахмуті росіяни вперлися в рубіж оборони, який був добре обраний нашими командирами. Це траса Костянтинівка – Бахмут. Росіяни навіть не можуть до неї підійти, адже там стоїть наша артилерія, працюють танки – рубіж утримується.

Крім того, військовий експерт згадав, що вороги ще й вперлися в річку Бахмутку. Адже там підходи також добре прострілюються. Останнім рубежем він назвав – завод з обробки кольорових металів.

Це практично металургійний завод, який має декілька підприємств. Також у нього є декілька поверхів – вверх та вниз. Тобто з ним дуже добре утримувати рубіж оборони,
– пояснив Роман Світан.


Завод з обробки кольорових металів​ / Скриншот

Він додав, що ці рубежі утримують росіян від подальших просувань. Відповідно оперативне оточення Бахмутському гарнізону зараз не загрожує.

"Бахмут – це зараз найгарячіша точка. Там росіяни підтягнули все, що в них тільки було. Просування живою силою вже не виходить, адже вперлися в рубежі. Саме тому вони продовжують працювати артилерією та авіацію у масованому режимі. Збираючи все, що в них є, практично зі всієї лінії фронту", – додав військовий експерт.

Просування до Словʼянська

Роман Світан зазначив, що росіяни дійсно просуваються в бік Словʼянська. Це відбувається дуже обережно, адже вони розуміють, що Бахмутський гарнізон опинився практично у них в тилу. Через це будь-яке просування на північний захід ставить під удар все їх угрупування.


Напрямок до Словʼянська / Скриншот

"Саме тому, намагаючись просуватися, (росіяни – 24 канал) пробують якось укріплювати фланги. Це дуже складно, тому беруть мало метрів для просування", – розповів експерт.

Новини з фронту: останні події