Інформацію, яка раніше поширювалась у ЗМІ, підтвердив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов в ефірі єдиного телемарафону, повідомляє 24 канал.

До теми Ворога витіснили від Харкова, але у нього перевага в артилерії: мінометник пояснив небезпеку

Ворог навіть не рахує свою живу силу

Тимчасово окуповане місто Куп’янськ розташоване на Ізюмському напрямку, де російські загарбники постійно зазнають втрат.

Через Куп’янськ окупанти направляють свою техніку на Ізюмський напрямок, а далі на територію Донецької області. За словами Синєгубова, там постійно ведуться активні бойові дії, а наші ЗСУ стабільно завдають ворогам великих втрат на цьому напрямку. Все дійшло до того, що окупанти навіть не рахують своїх військових – лише броньовану техніку. Тож не дивно, що в окупантів бракує рефрижераторів.

Ворог фактично не рахує свою живу силу, рахує лише броньовану техніку. Ми це спостерігаємо з військової тактики дій. Ну, а те, що не вистачає справді моргів, не вистачає рефрижераторів – це їхні проблеми,
– сказав Олег Синєгубов.

росіяни нещадно гатять по Харкову: нині вдарили по ринку

російські загарбники безперестанку обстрілюють Харків. Сьогодні, 21 липня, окупанти обстріляли ринок "Барабашово", у якому завжди багато людей. В результаті загинули 2 людини. Ще 21 людина поранена – серед них 4 важких та одна дитина.

До теми – росіян відтіснили від півночі Харківщини: дивіться відео