На сайті НАБУ опублікували повістку про виклик Кузьміних для вручення повідомлення про підозру. Його чекатимуть там 7 лютого о 10:00.

Зверніть увагу "Слуги" збирають термінове засідання Ради через скандали з нардепами

"Слуга народу" – у розшуку

Крім цього, 3 лютого НАБУ оголосило нардепа Кузьміних у розшук. У відомстві пояснили, що змушені піти на такий крок, адже він систематично не з'являється на виклики правоохоронних органів. Ба більше, там стверджують, що він переховується від детективів, а вдома його – немає.

Також у НАБУ звернули увагу на те, що 31 січня Кузьміних набув статусу підозрюваного. Це означає, що він зобов'язаний прибути до слідчого, прокурора або суду за першою ж вимогою.

У відомстві зауважили, що заздалегідь повідомили народного обранця про дати, час та місце запланованих процесуальних дій. Попри це, політик проігнорував повістки про виклик.

Що каже адвокатка Кузьміних

Як розповіли у НАБУ, наприкінця січня захисниця нардепа попередила, що Кузьміних – під наглядом медиків, тож не зможе прибути на виклик. Втім, в якому саме закладі охорони здоров'я він нібито перебуває, адвокатка та сам політик повідомляти відмовилися. Все це слідство розцінює як переховування від органів досудового розслідування.

Зверніть увагу Як Кузьміних домовлявся про хабар: у НАБУ опублікували оперативне відео

Нардепа зловили на хабарі

У Центрі протидії корупції прокоментували справу: дивіться відео