"На сьогодні виконане ключове завдання — люстарція влади, і люди обрали тих, кому вони довіряють реалізовувати подальші зміни у країні. Одне із ключових завдань, яке стоїть перед нами — не забувати про ті події, які відбулися на Майдані і людей, які віддали найдорожче, що у них було – їхнє життя, заради змін і майбутнього у нашій країні. Впевнений, що ініціатива створення меморіалу загиблим у боротьбі за демократичне майбутнє у нашій країні потрібно підтримати і такий меморіал найближчим часом потрібно встановити", — заявив він сьогодні під час брифінгу.

Окрім того, він наголосив на потребі зробити Хрещатик знову проїжджою вулицею, аби повернутися до буденного життя.

"Барикади на Майдані також виконали свою функцію і їх потрібно розібрати. Київ повинен поступово повертатися до нормального буденного життя і концентрувати свої зусилля на тих реформах, що заплановані. Я розумію, що за один день цього зробити не можливо. Але, передовсім, Хрещатик потрібно звільнити для проїзду і поступово повертатися до мирного життя, що стане гарним прикладом для тих регіонів і міст, де зараз досі стоять барикади", — додав він.

Нагадаємо, згідно з даними екзит-полу, проведеного у столиці соціологами "Савік Шустер Студія", перемогу на виборах мера Києва здобув Віталій Кличко.