На цікавий екіпаж звернув увагу ексочільник Дніпровської обласної ради Гліб Пригунов. Він пожартував, що життя київських багатіїв настільки важке, що ті вже змушені таксувати.

Цікаво Мрія Аладдіна: у Києві помітили Mercedes, затюнінгований під килим – кумедні фото

Серед версій – розкрутка та втілення дитячої мрії

Натомість у коментарях під добіркою світлин люди висловили абсолютно різні припущення з приводу того, як авто преміумкласу могло опинитися в службі таксі.

  • Дехто зауважив, що використання елітних авто – абсолютно нормальна практика у багатьох сервісах.
  • Інші користувачі припустили, що таким чином служба вирішила привернути до себе увагу нових клієнтів.
  • Частина користувачів взагалі вирішила, що забезпечена людина таксує для душі й таким чином втілює свою заповітну мрію дитинства.

У Києві помітили таксі Bentley, служба Еліт Таксі
Користувачі припустили, що хтось із забезпечених людей може так втілювати дитячу мрію стати таксистом / Фото з фейсбуку Гліба Пригунова

Розгадка не забарилася

Втім згодом частина здогадок коментаторів таки підтвердилася. Адже під дописом відповідь залишила Анастасія Саракуз – директорка з комунікацій служби "Еліт Таксі". Вона зазначила, що ця компанія є офіційною службою таксі міста Києва й люкс-автівка справді належить їм.

У Києві помітили таксі Bentley, служба Еліт Таксі
Виявилося, що люкс-авто належить службі "Еліт Таксі" / Фото з фейсбуку Гліба Пригунова

Елітні не лише авто, але й тарифи

Наприкінці 2021 року столичні таксі приголомшили користувачів своїми тарифами. Наприклад, 24 грудня, коли у Києві був сильний снігопад, в деяких службах вони майже зрівнялися з вартістю бюджетного авіаквитка до Берліна.

Текст публікації Гліба Пригунова:

Важке життя київських багатіїв – змушені таксувати. Мандруйте Україною.