"Що стосується винагороди у розмірі 100 000 гривень, то в ЗМІ написали неправду, ніби я вимагав у "Каравану" ці гроші, кричав ... Все, що я зробив, - це з'їздив в супермаркет, щоб запитати, чи можливо отримати гроші. Так - так, ні - ні ... Але мені сказали, що адміністрації немає на місці, тому поки нічого не ясно", - розповів киянин Андрій, який знайшов тіло підозрюваного у вбивствах в "Каравані" Ярослава Мазурка.

Коротко розказав чоловік і про події ранку 7 листопада, коли він натрапив на Мазурка.

"Ми з дружиною щодня вигулює нашу собаку - таксу Портоса. Гуляли і 7 листопада. Близько 9 ранку дружина побачила силует людини, що лежала біля колоди на іншому боці невеликої річки. Сказала мені подивтись. Але я відразу не пішов, ми ще погуляли, а коли поверталися назад, перестрибнув на той бік річки (там метра півтора) і підійшов до тіла. Обличчя не було видно, не помітив я і крові. Бачив тільки руку - дуже білу, явно мертвої людини, тим більше що він не ворушився. Ми подзвонили по 102, хвилин через 15 приїхала міліція. Ось тоді я і зрозумів, що це Мазурок", - підсумував Андрій.

До слова, Власник одного з гаражів поблизу місця, де знайшли тіло Ярослава Мазурка, спростував версію про те, що підозрюваний у вбивствах в "Каравані" міг там переховуватись.