Найперші забіги, які були розраховані для дітей до двох років. розпочалися о дев’ятій ранку. Про це у прямому ефірі розповіла кореспондентка 24 каналу.

Читайте також: День Києва: Зеленський і політики привітали столицю України

Потім була серія забігів для дітей різних вікових категорій: до чотирьох, до восьми та до 15 років. Мали право брати участь не лише дітки, а й батьки. Фактично забіг був не на швидкість та витривалість, а на сімейну підтримку.

Тато буде бігти одну дистанцію, а я бігтиму з дитиною іншу. Вона ще маленька, тому, на жаль, сама бігти вона не може. Ми серйозно підходили до цієї події. Підбирали форму, обережно наклеювали наклейку,
– розповіла киянка Оксана.

Потім відбувся "Забіг Мужніх", де долали дистанцію люди на візках та милицях. Вони також мали вибір: їх могли підтримувати рідні або долали дистанцію самостійно.

Забіг
"Забіг Мужніх"

Цього року було два нових забіги. Перший був на осліп й розрахований на долання дистанції парою. Одній людині зав’язували очі, а поруч біг напарник, який тримав за руку. Це було зроблено для того, щоб люди відчули, як це не бачачи пересуватися містом.

Дистанція була коротка – 100 метрів, проте її метою було передати відчуття, а також зібрати кошти, які будуть передані на лікування зору в дітей.Забіг наосліп

Парний забіг наосліп

Ще один новий забіг – із собаками. Вилучені з нього кошти будуть передані до фонду, який займається підтримкою безпритульних тварин.

Дивіться більше фото із "Пробігу під каштанами":