Кличкові нічого боятися, потрібно йти на вибори та презентувати свою концепцію розвитку, заявив він у коментарі журналісту 24 каналу.

Варто знати: Дострокові вибори в Києві: коли можливі і які сценарії розвитку подій

Я у будь-якому випадку буду брати участь у місцевих виборах. Я почав багато проєктів. Я взяв зобовязання перед Киянами і я хочу ці проекти довести до завершення,
– заявив Кличко.

Крім того, столичний міський голова зазначив, що балотуватиметься на пост мера Києва, навіть якщо Володимир Зеленський призначить інгшого голову КМДА. Кличко наголосив, що боротиметься за децентралізацію і самоврядування.

Заява Віталія Кличка: дивіться відео

Що відомо про скандал між Кличком і Офісом Президента?

Ще у липні 2019 року керівник Офісу Президента Андрій Богдан запропонував звільнити Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації. Уряд Володимира Гройсмана це питання розглядати відмовився.

Однак вже новий Кабінет Міністрів схвалив подання про звільнення Кличка з посади голови КМДА 4 вересня і тоді ж скерував відповідний документ до Офісу Президента. Того ж дня в КМДА опублікували звернення голів фракцій Київради до Зеленського з проханням знову призначити Кличка
на посаду голови міськдержадміністрації
.

Наступного дня низка депутатів заявила, що документ за підписом "голів фракцій" з проханням перепризначити Кличка не узгоджувався у фракціях, є маніпуляцією, і вони її не підтримують.

12 вересня Віталій Кличко заявив, що починає консультації з головами депутатських фракцій та груп Київської міської ради щодо дострокового припинення повноважень Київради 8-го скликання.