Цей акт складуть на компанію, яка проводила зйомки. Про це повідомив заступник гендиректора Київавтодору Олександр Павловський.

До теми Дрифт з Alyona Alyona на Софійській площі: поліція відкрила кримінальне провадження

Дрифт на Софіївські площі в Києві
Наслідки дрифту на Софійській площі / Фото "Цензор.net"

Площу чистять коштом компанії

Слід зазначити, що компанія викликала туди клінінгову службу, яка чистить бруківку. Проте в Київавтодорі припускають, що покриття на площі могло зіпсуватися.

Через це після очищування площі туди приїдуть фахівці, які будуть оцінювати стан бруківки. Якщо пошкодження все ж будуть, зловмисникам доведеться компенсувати вартість ремонту.

Наразі опублікували фото, на якому видно, що бруківку чистять. Про це розповів політолог Микола Давидюк.

Сліди легко відмиваються

Прибиральники, які там працюють, розповіли, що сліди очищуються досить легко. Вони також повідомили, що загальне прибирання площі може зайняти 2 – 3 дні.

В результаті на площі пошкоджено понад 2 тисячі квадратних метрів мощення. Важливо, що ця площа вкрита традиційною київською клінкерною цеглою.

Плитка Софійської площі після дрифту: дивіться відео телеграму "Киев без цензуры"

Коротко про цей дрифт

  • Там знімали рекламу для компанії Red Bull. На площі влаштували перегони двох автомобілів.
  • У зйомках також брала участь співачка Alyona Alyona. Про це стало відомо з відео, яке вона виклала у мережі.
  • Ексміністр екології Ігор Шевченко стверджує, що необхідний дозвіл надали у заповіднику "Софія Київська". А поліція, мовляв, теж про все знала
  • Цією подією дуже обурився очільник Міністерства культури Олександр Ткаченко. Він сказав, що це не допустимо. Також запропонував уявити таке видовище на площі Святого Петра у Ватикані.