Невідомо кому належить така спецтехніка. Втім, на машині немає жодного знаку. Люди, які перебували поряд й відкривали та закривали двері броньованої автівки, відмовились говорити.

До теми Ринок "Столичний" захопили озброєні тітушки: їм протистоять спецназ поліції та Нацгвардія

Таку техніку, зазвичай, використовують на війні. Подібний транспорт є й у правоохоронців. На сайті "Обозреватель" повідомляється, що машину пригнали "тітушки", які штурмували ринок.

У Києві біля ринку "Столичний" помітили бойову машину: відео

Спір за ринок "Столичний": що відбулось зранку 3 червня

Група озброєних чоловіків в балаклавах і без розпізнавальних знаків проникли на територію ринку. Ймовірно, це було рейдерське захоплення, адже невідомі привезли із собою драбини, сокири та кувалди.

Чоловіки почали трощити прилавки й товари підручними засобами. Нападники були у бронежилетах, масках та касках. Також вони мали жовті пов'язки зі скотчу на лівій руці.

Що відбувалося на ринку "Столичний" / Фото "Обозреватель"

На виклик оперативно прибули київські правоохоронці. У супроводі Нацгвардії вони затримали 4 нападників, які чатували на прохідній до території ринку і не давали заїхати автобусам. До них застосували сльозогінний газ.

Як повідомили у поліції, українським правоохоронцям вдалося взяти ситуацію під свій контроль і вони забезпечують публічний порядок на ринку "Столичний". На щастя, постраждалих внаслідок рейдерського захоплення немає.