Трапилося це на пішохідно-велосипедному мості через Володимирський узвіз. Інцидент наразі активно обговорюють у соцмережах.

Читайте також На Виноградарі у Києві маршрутник затиснув дитину дверима, за це йому розбили лобове: відео

На оприлюдненому відео видно стрімера, який підходить до дівчини, яка готується стати на самокат і поїхати. Вона відвернулася, аби глянути у смартфон. Саме тоді хлопець поцілував її у щоку. Такий "сюрприз" від незнайомця їй, очевидно не сподобався.

Дівчина обурилася у відповідь на його дії та відскочила вбік. Саме тоді один із перехожих вдарив блогера кулаком по голові. Знайомий він з дівчиною чи ні – невідомо. "Спочатку ми думали, що вона одна", – пояснили пранкери у телеграмі.

Пранкер отримав по голові через свою витівку: дивіться відео

Що кажуть у поліції Києва

Київські правоохоронці пояснили, що ніхто не звертався до них через бійку на "мості Кличка". Водночас поліцію на місце інциденту також ніхто не викликав. У Печерському управлінні поліції припустили, що конфлікт вирішили мирно. Натомість відео поширили у соцмережах заради хайпу та популярності.

У патрульній поліції Києва також не отримували звернень щодо цього інциденту. Там сумніваються, що хтось з учасників бійки викликав правоохоронців.