Операцію зробили помилково

Інцидент трапився 9 серпня. Власнику тварини надійшло повідомлення від клініки: "Добрий день! Ваша собака прооперована".

Читайте також У Києві зафіксували сказ: заражений кіт покусав 4 людей

З незрозумілої причини, крім стрижки, клініка зробила собаці, яка нещодавно народила цуценят і у якої ще є молоко, операцію під загальним наркозом для стерилізації. Сказати, що це треш, напевно, не сказати нічого,
– заявив Максим Шульженко.

За його словами, спершу працівники клініки шукали різні виправдання, а потім зізналися, що просто переплутали. Після того, вони заявили, що за свій "прокол" не братимуть з власника гроші.

Шульженко викликав на місце події поліцію. Ті з'ясували, що жодної документації про проведення операції в клініки не було. "Може, молоді ветеринари вирішили попрактикуватися?", – наголосив автор.

За його словами, правоохоронці внесли інформацію про інцидент до Єдиного реєстру досудових рішень за статтею про жорстоке поводження з тваринами.

Клініка безкоштовно лікуватиме тварин

З господарем тварини зв'язався власник клініки Іван Стойков. Він перепросив за ситуацію та пообіцяв кожного місяці впродовж 2 років безкоштовно лікувати 4 тварин, власники яких не мають на це грошей. У відповідь Шульженко має забрати свою заяву з поліції.