Як повідомив голова бюджетної комісії Андрій Странніков, збільшення видатків Програми соціально-економічного розвитку передбачається за рахунок залучених коштів. Усього програма містить 167 позицій.

717 млн грн залучених коштів від так званих "зелених інвестицій" по Кіотському протоколу підуть на модернізацію вагонів метрополітену, — повідомив голова бюджетної комісії Андрій Странніков.

Зокрема, він повідомив, що виділяється ще 40 млн грн на будівництво лінії метрополітена від станції “Вистаковий центр” до Одеської площі. Також 109 млн грн виділять на реконструкцію Бортницької станції аерації. Ще 20 млн грн буде виділено на розвиток велоспорту.

За словами депутата, ці гроші будуть отримані за рахунок перезподілу коштів з об'єктів, які не встигають їх освоїти до кінця року.

Крім того, зміни були внесені й в бюджет міста Київ. За словами Страннікова, завдяки затвердженим у липні заходам із посилення фінансової дисципліни та економії коштів, місто отримало за два місяці економію бюджетних коштів у розмірі 143 млн грн.

Нагадаємо, бюджет столиці було прийнято у розмірі 18,2 млрд грн. Влітку мер Києва Віталій Кличко заявив, що столиці не вистачає 3,2 млрд грн для нормальної життєдіяльності міста.