Для достовірності чоловік оприлюднив скриншот своєї переписки із представниками компанії. У ній йому продемонстрували виконану ним же роботу.

Актуально Холодні батареї та перерахунок: куди скаржитися і як вирішити проблеми з опаленням

Терпець урвався через бездіяльність

З'ясувалося, що впродовж кількох місяців мешканець будинку на Оболоні просив компанію з обслуговування замінити лінолеум на підлозі в ліфті. Однак на його скарги ніхто не реагував, і він взяв ініціативу в свої руки.

Чоловік витратив власні кошти та таки перестелив покриття. Після цього співробітники компанії надіслали йому фото оновленого ліфту й радісно повідомили, що виконали його прохання.

Киянина вкрай здивував такий поворот, і він нагадав, що всі роботи виконав власноруч і за свої ж гроші.

ЖЕК, обслуговуюча компанія Київ, ремонт ліфту
Працівники компанії з обслуговування осоромилися в діалозі з мешканцем будинку / Фото з телеграм-каналу "Київ News"

Вибачатися ніхто й не думав

Коли у компанії з обслуговування почули, що чоловік сам виконав їхню роботу, то подякували "за небайдужість та підтримання під'їзду в задовільному стані". Однак, пише телеграм-канал "БДСН", її представники не вибачилися за брехливе оголошення на дверях, у якому похвалилися нібито реагуванням на скарги.

ЖЕК присвоїв роботу мешканця Оболоні, ремонт ліфту
Представники компанії з обслуговування навіть не вибачилися за брехню / Фото з телеграм-каналу "БДСНС"

Текст публікації "Київ News":

До кумедного абсурдна ситуація. У Києві чоловік намагався домогтися заміни лінолеуму в ліфті від ЖЕКу. Не дочекався, зробив сам. І після цього ЖЕК надіслав фото, – мовляв, готове.