За його словами, експерти нададуть юридично-правову оцінку усім закидам, що лунали впродовж останніх місяців. Кличко наголосив, що висновки мають бути зроблені незалежною стороною для адекватної реакції на них.

Актуальне У КМДА жорстко звернулися до Міністерства культури через пожежу в костелі святого Миколая

Мер каже про сплановану дискредитацію

Нам вкрай важливо, щоб була оприлюднена об’єктивна інформація, а не маніпуляції, які відбуваються останнім часом,
– наголосив Кличко.

Він також обурився, що низка масових обшуків на комунальних підприємствах та в підрозділах столичної влади паралізувала їх роботу. На думу політика, такі дії є спланованою кампанією для тиску на владу міста.

За темою Масові раптові облави та постановочні акції, – Кличко про обшуки у КМДА

Кличко сприйняв звинувачення як особистий виклик

Мер Києва припустив, що певним силам не подобаються позитивні зміни в столиці та її впорядкування. Саме через це нібито лунають постійні звинувачення та спотворена інформація. За приклад він навів хибне висвітлення діяльності Муніципальної варти, проблеми паркування.

"Ці дії спрямовані на дискредитацію столичної влади та мене особисто, на створення перешкод для втілення важливих для міста і киян проєктів. І робиться це з однією метою – спаплюжити мою репутацію та створити підґрунтя, щоб, всупереч Конституції, призначити головою КМДА зальотного ставленика, а не того, кого обрали кияни", – резюмував Кличко.

Кличко погодився на антикорупційну перевірку влади Києва незалежними юристами / Дивіться відео "Прямого":

"Війна" із КМДА: передісторія

  • Наприкінці травня на низці комунальних підприємств КМДА відбулися обшуки. Тоді у ДФС їх пояснили доказом зникнення з міського бюджету Києва десятків мільйонів гривень. При цьому обіцяні роботи нібито були невиконані.
  • Крім того, ДБР шукало документи про нарахування надбавок до зарплат міських чиновників протягом 2018 – 2020 років. Втім, за даними КМДА, ніякого компромату знайти так і не вдалося.
  • У липні з'явилася інформація про те, що Офіс президента нібито розглядає три кандидатури на посаду голови КМДА для заміни Кличка.