За даними джерел видання "Слово і діло", самого Трубіцина слідчі не затримали, його намагаються розшукати. Разом із депутатом у справі фігурує директор одного з комунальних підприємств столиці.

Дивіться також Штовхнув та повалив на землю представника НАБУ: Кузьміних зі скандалом покинув суд

Крім того, детективи НАБУ вважають, що "слуга народу" вимагав гроші у бізнесмена у змові з п'ятьма посібниками.

Майже 1,4 мільйона за розміщення МАФів

  • У пресслужбі САП стверджують, що Трубіцин, який є головою постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою, вимагав від бізнесмена 1,39 мільйона гривень на рік за дозвіл у встановленні 7 незаконних кіосків у різних районах столиці.
  • Злочинну схему організував сам депутат, а також директор одного з комунальних підприємств та заступники очільників ще двох КП.
  • Гроші від підприємця отримував неофіційний помічник депутата. Зловмисника затримали на гарячому під час отримання 1 мільйона 260 тисяч гривень.
  • Самого "слугу народу" представники НАБУ та САП шукають для затримання.

Черговий корупційний скандал за участю "Слуги народу"

Викриття депутата Київради Трубіцина на хабарі є далеко не першим злочином, в якому підозрюють представників партії "Слуга народу". Серед останнього – викриття нардепа Кузьміних, якого 28 січня спіймали на хабарі у 558 тисяч гривень. За таку чималу суму парламентар обіцяв сприяти в укладенні контрактів між приватними компаніями та лікарнею на Житомирщині. Оскільки нардеп одразу ж "захворів", слідчі оголосили його у розшук.

Прокурори просили суддів посадити "слугу народу" під варту, але служителі Феміди не змогли обрати йому запобіжний захід. Засідання перенесли на 11 лютого.