Сьогодні у Києві активісти "Батьківщини" пробігли 5 кілометрів у футболках з гаслами "Юлі – волю!" та "Києву – нову владу", повідомляє прес-служба Миколи Томенка. Так вони долучились до акції "Пробіг під каштанами" в рамках святкування Дня міста.

Опозиціонер розповів, що він традиційно зі своїми друзями бере участь у різноманітних спортивних змаганнях, тому що для нього незмінним залишається прагнення зробити модним в Україні активний, здоровий та спортивний спосіб життя.

Читайте також: Янукович похвалив киян за талановитість та працелюбність

"Власне, це і було першим завданням, яке ми ставили перед собою. Не менш важливим для нас також було звернути увагу і киян, і гостей міста під час святкування Дня Києва на те, що Юлія Тимошенко знаходиться у в’язниці. А також на те, що, незважаючи на святкування та апелювання до європейських стандартів, в Україні досі діє вибіркове правосуддя і здійснюється несправедливість по відношенню до лідера опозиції", - пояснив Томенко.

Ще одна проблема, яку "Батьківщина" підняла на святкуванні Дня Києва – це необхідність повернення місцевого самоврядування у місто Київ та права киян обирати міську раду і міського голову.

Нагадаємо, мешканці столиці та гості міста святкують День Києва "Пробігом під каштанами" та великою кількістю культурно-мистецьких і спортивних заходів.