Метою протесту було нібито привернення уваги до незадовільного стану маршруток. Однак для демонстрації свого невдоволення учасники мітингу вирішили використати беззахисних тварин.

Важливо Суд виправдав доґхантера Святогора: зооактивісти запалили фаєри

Сідлали, штовхали і лякали

На кадрах видно, що бідолашні вівці перебувають у стресі від шуму міста та кидаються у різні боки по тротуару на Хрещатику. Водночас просто біля них люди кричать у мегафони і, хапаючи за вовну, тягнуть на мотузці. Дехто також намагався осідлати тварин і грубо штовхав їх.

На акцію в центрі Києва привели овець, мітингарі і поліція з них знущалися
Протестувальники шарпали тварин і сідали на них / Фото "Інформера"

Вівці на Хрещатику, акція протесту, жорстоке поводження з тваринами
Нещасних тварин тягали на налигачі / Скриншот відео

Поліція шокувала жорстокістю

У якийсь момент в ситуацію втрутилися правоохоронці. Однак замість того, щоб врятувати тварин від жорстокого поводження, поліцейські підіймали овець за шкуру та ноги та практично волочили їх. При цьому, несучи тварин, вони періодично кидали їх на асфальт. Деякі вівці були настільки злякані та замучені, що не виявляли ознак життя.

Акція з вівцями на Хрещатику, поліція, знущання над тваринами
Поліцейські не менш жорстоко поводилися із вівцями / Фото "Інформера"

Катівня тварин під Києвом: волонтери врятували понад сотню хвостатих

Зооактивісти врятували понад сто собак у псевопритулку "Лора" на Київщині. З'ясувалося, що його власниця усі пожертви небайдужих витрачала на себе, а нещасних тварин морила голодом та жорстоко била.

У Києві на Хрещатику мітингарі та поліція познущалися над вівцями: відео – Увага! Кадри не для вразливих, присутня нецензурна лексика