Маршем вшанують День українського добровольця. Організатори заходу запевняють, що їхня ідея безпечна, а вони знають, як поділитися на невеликі підрозділи. Тому в мережі активно запрошують українців приєднатися до маршу.

Читайте також Два автобуси з українцями з Італії завернули на кордоні зі Словенією: відео

Ми добровільно стали на захист своєї країни на фронті й в тилу, і ми не дамо знищити нашу країну. На марші ми згадаємо загиблих побратимів. І нагадаємо всім, що ми є. І ми завжди готові захистити те, за що воювали,
– написав у фейсбуці учасник заходу Гліб Бабіч.

Він звернувся до людей із закликом приходити або приїжджати у столицю.

Зустріч охочих запланована на 14 березня, на 10:30 на Михайлівській площі в Києві. Учасники маршу планують пройти через Майдан вулицями Грушевського, Шовковичною, Інститутською, Банковою й Алеєю Небесної Сотні.

За словами Бабіча, військові добре знають, що таке заходи безпеки й організованість. Однак закликають усіх, хто має хоч найменшу підозру на хворобу, залишатися вдома. Це стосується людей похилого віку, людей з ослабленим імунітетом, з хронічними захворюваннями, і всіх, хто є в групі ризику, а також дітей.

На марші будуть медики, однак людей просять брати зі собою антисептики та засоби індивідуального захисту.

Організатором заходу є громадська організація "Справа Громад".

Що відомо про можливе скасування маршу

І хоча у мережі інформації про скасування заходу не було, у коментарі 24 каналу один з організаторів, командир добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький заявив, що марш скасували.

За тією інформацією, що я маю, марші й інші заходи скасовані. Але люди, я впевнений, будуть зустрічатися та неофіційно вшановувати добровольців,
– зазначив Стемпіцький.

За його словам, такі зустрічі не є більш небезпечними, ніж поїздка в метро чи похід в супермаркет. Більшою загрозою є відсутність необхідної перевірки людей, які прибувають з-за кордону.

Важливо! Київська міська державна адміністрація заборонила проводити у місті масові зібрання понад 60 людей. До таких заходів обіцяють опускати лише тих, хто пройшов температурний скринінг. Загалом по Україні діє заборона на масові зібрання понад 200 людей.

Що відомо про День добровольця? Маршем вшанують День українського добровольця. Свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького.

Що відомо про коронавірус в Україні

  • В Україні зафіксували 3 випадки зараження коронавірусом. Захворів чоловік з Чернівців, який подорожував Італією. Згодом – жінка пенсійного віку з Житомирської області та чоловік з Чернівецької області.
  • Україна закупила тест-системи для виявлення нового коронавірусу. Зокрема, у Київ надійшла понад тисяча тест-систем, які дають можливість виявити недугу. До кінця тижня кількість тестів повинна зрости ще на 5 тисяч.
  • 12 березня в Україні ввели карантин для запобігання поширення коронавірусу по всій країні.

симптоми коронавірусу
Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу