На місці подій журналістам 24 каналу повідомили, що обшуки здійснює ДБР. Присутні в банку силовики ситуацію коментують неохоче, кажуть – усі питання до слідчого. Так само і в ДБР коментувати ситуацію відмовилися.

Читайте також: Кримінальне провадження щодо Порошенка та Клімкіна розпочато, – НАБУ

У телефонному режимі представники банку сказали 24 каналу, що не мають інформації про обшуки. Адвокатів спершу не допускали до приміщення, але згодом таки впустили.

Оперативні фото з місця подій (24 канал):

Дивіться ще фото з Цитадельної (24 канал):

Інформацію про обшуки прокоментував також одіозний Андрій Портнов у своєму телеграмі. Зокрема, Портнов написав, що у банку Порошенка "тривають обшуки щодо епізоду зняття Порошенком у період травня-червня 2019 року 340 кілограмів раніше відмитих в офшорах готівкових доларів".

Детальніше про те, чому Портнова називають одіозним і за що він "любить" Порошенка – у матеріалах 24 каналу.

Що відомо про "Міжнародний інвестиційний банк"? Це публічне акціонерне товариство – український банк, створений у 2008 році. Основним власником банку є п'ятий президент і чинний народний депутат України Петро Порошенко. Йому належить 9,92% капіталу особисто та 50,08% (контрольний пакет) через повністю належний йому ПАТ ЗНКІФ "Прайм Ессетс Кепітал".

Зауважимо, що Порошенко фігурує у низці справ, якими займається ДБР (як свідок) та щонайменше в одній, якою займається НАБУ (у якому статусі – поки не відомо). Прессекретарка ДБР Анжеліка Іванова підтвердила, що 13 вересня "Порошенко прийшов на допит у ДБР".


Наразі банк зачинений, відновити роботу обіцяють о 14 годині / Фото 24 каналу