Тоді 25 лютого 2016 року майже добу 200 рятувальників шукали людей під завалами будинку під номером 12 на вулиці Богдана Хмельницького. Шістьох людей вдалося врятували. Двоє – загинули.

В суміжному будинку – №14 – в той час мешкали військові волонтери та переселенці з Донбасу. На початку 2016 року "в гості" до них навідалася жінка, назвалася власницею двох будинків. Представилась вона Іриною Бойко.

Людей з осель виганяли "тітушки", тим часом у будинку №12 почали ремонт. Ремонтники розбивали міжкімнатні перегородки та викидали будівельне сміття на вулицю. Керував бригадою виконроб – Володимир Колоша. Зараз він під домашнім арештом. Ходить на суди.

Сам Колоша з обвинуваченнями не погоджується. Каже, з нього зробили "цапа відбувайла".

На лаві повинні сидіти й інші люди. По-перше, керівництво фірми, яка виконувала там роботи. Власники будинку, де проводилися ремонтні роботи,
– заявив Володимир Колоша в залі суду.

Ірина Бойко дійсно виявилася власницею будинку. Це дружина екс-міністра екології Віктора Бойка. За словами прокурора, слідство встановлює, чи дійсно вона причетна до руйнувань.

Тим часом у Державній архітектурній інспекції запевняють – жодних дозволів на ремонт не видавали. Відхрещуються від нього і у столичній мерії, кажуть відповідальність несе - власник будинку. Проте, прокоментувати це 24 Каналу так і не знайшли часу.

Після трагедії мер Віталій Кличко доручив обстежити усі аварійні будинків у столиці. Їх нарахували понад півсотні.

Попри те, що трагедія з людськими жертвами сталась ще рік тому, будинок і надалі продовжує руйнуватися.

Читайте також: Люди не можуть повернутися в власні домівки після обвалу будинку