“Суд завершився. Бояться. Під варту хлопців не взяли. Чому? Тому що відчувають - влада буде змінюватися. Колону , яку ми, нардепи, привели під суд - вразила навіть правоохоронців, які кажуть : "Ми хороші, не зачіпайте нас". Відчувають, що повиганяємо суддів, які ухвалюють злочинні рішення. Щиро вдячний кожному мітингувальнику, кожному нардепу, з якими були в суді, всім хто стояв під Шевченківським судом м. Києва і відстоював Андрійка і Зозулю! Хлопці на волі. Це головне!”, - написав Ілик на своїй сторінці у Facebook.
Суд звільнив двох підозрюваних у провокаціях під КМДА
![Суд звільнив двох підозрюваних у провокаціях під КМДА Суд звільнив двох підозрюваних у провокаціях під КМДА](https://24tv.ua/resources/photos/news/201312/389288.jpg?v=1661293223000)
Народний депутат від фракції ВО “Батьківщина” повідомив, що сьогодні Шевченківський суд міста Києва відпустив двох активістів Руслана Андрійка та Василя Зозулю, яких підозрювали у нападі на КМДА.