Жінка дотепер працювала в одному із районних судів Києва. Їй інкримінують незаконне перешкоджання проведенню мітингів і демонстрацій, вчинене службовою особою. За це передбачене покарання у вигляді виправних робіт до двох років або арешту до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.

Актуальне Справи Майдану: судді, ексслідчому та експрокурору повідомили про підозру

Залякувала візитерів "Межигір'я"

  • Слідство з'ясувало, що, прагнучи залякати мітингарів, суддя незаконно притягнула двох із них до адміністративної відповідальності за нібито невиконання водіями вимог про зупинку.
  • Обоє активістів 29 грудня 2013 року в складі автоколони прямували від Хрещатика до резиденції "Межигір’я", в якій тоді проживав експрезидент-утікач Віктор Янукович.
  • Водночас у судді були відсутніми будь-які докази вини євромайданівців.
  • Зрештою 14 січня та 10 лютого 2014 року вона, керуючись лише рапортами колишніх представників Державної автоінспекції, призначила їм найсуворіше покарання: позбавила права керувати транспортними засобами.

Дзеркальна історія

У середині жовтня Оболонський районний суд Києва визнав винною у нетверезому кермуванні суддю Майдану Світлану Колегаєву. За це її позбавили водійських прав на один рік.

У липні 2021 року скандальна служителька Феміди спровокувала на Оболоні п'яну автотрощу. Її Audi на швидкості вилетіло на тротуар, де врізалося в дерево, збило стовп і лише дивом не зачепило пішоходів.