Про суттєве зростання вартості постачання тепла та гарячої води свідчить розпорядження КМДА, яке опублікували на офіційному сайті. Водопостачання подорожчало на 16%, а опалення – на 19%.

Дивіться також "Ціна на електроенергію буде зростати": що стоїть за підвищенням тарифів

При цьому тарифи Київтеплоенерго у порівнянні з оплатою послуг ТОВ Євро-реконструкція, яке обслуговує лівий берег Києва, зросли не так значно.
Вартість Гігакалорії для мешканців столиці, які обслуговує Дарницька ТЕЦ, зросла на 49,7%.

Скільки сплачуватимуть клієнти Київтпелоенерго за опалення та гарячу воду

Згідно з офіційними документами, за 1 Гігакалорію з січня 2020 року потрібно буде віддати 1 тисячу 616 гривень з ПДВ. Раніше підключені до Київтеплоенерго люди сплачували 1 тисячу 356 гривень.

Що ж стосується постачання гарячої води, чинний тариф сягає відмітки у 99,79 гривні за кубометр. У 2020 році за таку ж кількості води треба було платити 85,97 гривні.

За 2020 рік середні ціни на воду, електроенергію та жило зросли на 13,6%. Найбільше подорожчав газ – на 56,4%. Зростатимуть тарифи й цьогоріч.

Подорожчання відбулося після того, як восени кияни обрали владу міста та передовірили чиновникам управління столичним ЖКГ. До виборів по суттєво підвищення тарифів жоден з кандидатів не заявляв.