Радова, яка очолює це управління, винесла докази з будівлі КМДА й заховала їх у машині. Також вона просила невідомого працівника КМДА видалити дані з комп’ютера до того, як їх побачать правоохоронці.

Інша історія Через розкрадання на програмі ремонту житлового фонду: СБУ провела обшуки у КМДА

Що відомо про справу

Прокуратура розслідує справу розтрати бюджетних грошей. Йдеться про суму понад 700 тисяч гривень.

За даними слідства, Управління туризму КМДА заплатило таку суму за рекламу культурного заходу – міжнародного конкурсу хорових співів у Києві, втім ці послуги фактично не були надані.

Прокуратура провела обшуки в Управлінні, але необхідних документів не знайшли. Як виявилось, їх заховали від слідства й зробила це керівниця Управління Марина Радова, йдеться у повідомленні прокуратури. Саме вона й підписувала платіжки.

Чиновниця намагаються приховати докази

У справі фігурує й попередник Радової – Антон Тараненко. Він переводив першу частину цих коштів, але підписів "ніколи не ставив". Це у телефонній розмові з Радовою сказала заступниця голови КМДА Марина Хонда, яка з’ясовувала у підлеглої деталі договору, яким зацікавились в прокуратурі.

Також Радова розмовляла з бухгалтерією та невідомим працівником КМДА – предмет розмови той самий – їх просили посприяти приховати докази від слідства.

Ось запис цих розмов: відео

Що сказали в КМДА

Наразі в КМДА не підтвердили справжність записів. Сайту 24 каналу Марина Радова сказала, що поки не буде коментувати їх. Вона пояснила, що дуже зайнята й "коментувати немає чого", але вона готова буде розмовляти вже "після свят".

Коментар чиновниці КМДА: відео