"Цю систему охорони ставлять у будь-якому більш-менш дорогому офісі, магазині та розважальному центрі. Один раз натиснув – і на твою адресу за кілька хвилин виїжджає група швидкого реагування", – зазначив співрозмовник.
Відомо, що охорона певної структури за допомогою такої кнопки у Києві коштує від 400 гривень.
Адміністрація "Каравану" виплатить матеріальну допомогу сім'ям загиблих охоронців
Міліція встановила особу вбивці з "Каравану"
В інтернеті з'явилось повне відео інциденту в "Каравані" [Відео]
"Оскільки "Караван" – приватна структура, і ніякі державні служби охорони її не можуть проконтролювати і якось вплинути на охорону центру, власники вирішили зекономити. Поставили тривожну кнопку тільки на ковзанці. Саме з ковзанки передзвонили директору, сказали, що сталося, і вже директор викликав міліцію", – повідомляє джерело.
Нагадаємо, раніше виконавчий директор "Каравану" Олексій Тисленко повідомив, що столичний мегамаркет "Караван" обслуговує приватна охорона. Їм заборонено носити зброю.
До речі, Міністр зауважив, сек’юриті могли залишитися живими, якби не зробили помилки. Мовляв, під час затримання чоловіка попросили викласти на стіл вміст кишень, замість того, щоб обшукати його й вилучити предмети, які він міг застосувати. Відтак, МВС ініціюватиме підвищення вимог до підготовки співробітників приватних охоронних фірм.