Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Так званий Євромайдан розпався на дві частини: людей, які стояли на Майдані Незалежності, і бойовиків-штурмовиків, на підготовку яких спецслужби західних країн витратили величезні гроші. І ми розуміємо, що якщо в першому акті рушниця висить, то в третьому вона обов'язково має вистрілити", - вважає Колесніченко.

Читайте також: Нас зрадили, як скотину на м'ясо пустили, — повідомлення у групі "Беркута" у соцмережі

На думку політика, українська опозиція себе дискредитувала, а ті, хто нею керують, готують громадянську війну і кровопролиття у центрі Києва.

"Завдання влади - цього не допустити, а завдання людей - розібратися, і нарешті зрозуміти, що опозиція використовувала людей як гарматне м'ясо, як розмінну монету у своїх вузько корпоративних корисливих цілях", - вважає регіонал.

На думку Колесніченка, у столиці зараз діють не мирні протестувальники, а бандитські формування.

"Ті, кого ми бачимо, - це не мирні протестувальники, це добре підготовлені і екіпіровані бандформування, які метою конфлікту ставлять громадянське протистояння і спробу змусити владу застосовувати силу", - додав він.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович доручив секретарю РНБО Андрію Клюєву створити робочу групу для розгляду питань з врегулювання політичної кризи.