Деякі прилетіли з-закордону. Усіх нагородили почесними медалями "Гордість українського спорту".

“Потрібно віддати шану тим людям, які підіймали престиж та імідж України на міжнародному рівні. Коли збираються спортсмени різних поколінь, обмінюються досвідом, історіями життя, які відбувалися з ними в часи їх спортивної кар’єри та спортивного життя”, - каже гімнастка, заслужений майстер спорту Лілія Подкопаєва.

“Такі заходи, я вважаю, що вони допомагають якщо не виучити, то пам’ятати, що є історія в українському спорті дуже велика і не тільки часів незалежності, а ще й до неї”, - каже призер літніх Олімпійських ігор у Римі 1960 року Людмила Радченко.

Урочистості відвідали високопосадовці. Нагадали, що окрім проведення ЄВРО наступного року і чемпіонату з баскетболу 2015-того, Україна претендує і на зимову Олімпіаду 22-ого року.

“Ми замахнулися на проведення зимової олімпіади 22-го року. Це говорить про те, що в нас дуже гарні амбіції”, - каже прем’єр-Міністр України Микола Азаров.

Натомість, у Національному олімпійському комітеті впевнені - стати господарем зимових олімпійських ігор в України фактично немає шансів через відсутність досвіду підготовки та проведення таких ігор. Нагадаємо, про зимову Олімпіаду свого часу говорив Президент України.