Два чартерні рейси авіаперевізника Dart Airlines постраждали, оскільки туроператор "IdrisKa tour" не оплатив переліт. Інформації про виліт – в аеропорту немає.

Зокрема, мова йде про рейси "Київ – Аліканте" та "Київ – Тенеріфе".

Читайте також: Омелян про Ryanair: Мушу всіх "розчарувати"

Телефонні номери туроператора "IdrisKa tour" не відповідають. Туристи стверджують, що купили в туроператора тури, в які включено проживання, переліт та трансфер з/до аеропорту. Вартість квитків коливається в межах 500-600 євро.

Туристи очікують в аеропорту вже більше 2,5 годин. За їхніми словами, інформація про виліт була присутня на сайті аеропорту "Жуляни" вчора, 30 серпня. Однак сьогодні вона вже відсутня.

В аеропорту "Жуляни" журналістам підтвердили, що це резонансний випадок і раніше такого не було. Рейси дійсно не були оплачені, тому були зняті, але оплата очікується протягом години.

Читайте також: Літак Wizz Air не зміг вилетіти з Німеччини до України: назвали причину

"Туроператор "IdrisKa tour" не сплатив цей рейс, ми зараз очікуємо оплату, як тільки оплата пройде – люди полетять. Нам про це повідомили у керівництві. Вчора ще інформація про рейс була і про неоплату нічого не було відомо. Це вперше у нас така ситуація. Так що, поки всі чекаємо. Нам сказали, що протягом години оплата повинна бути, іншої інформації у нас поки немає", – повідомили в аеропорту.

Компанія "IdrisKa tour" працює на туристичному ринку України з 2006 року і займає одну з лідируючих позицій як туроператор по напрямках: Туреччина, Іспанія та Португалія.