У дівчини нечисленні забиття, тому до лікарні, як і більшість, не поїхала. Каже, першу допомогу їм надавали румунські ескулапи. Аварія сталася о пів на 3 ночі, відтак про обставини аварії, каже, ніхто з пасажирів практично нічого не знає.

“Я пам'ятаю цей звук, коли автобус перекинувся, і всі вікна порозбивалися. Зверху, другий ряд почав падати на нас. Всі повставали, не зрозуміли, що відбувається, почали вилазити. Всі відійшли, потім автобус почав шипіти, всі думали, що він вибухне - всі побігли, швидка вже приїхала”, - розповідає постраждала Ірина.

За даними румунської поліції - у ДТП винен водій, оскільки не впорався з керуванням. Проте тести підтвердили, що він не вживав алкоголь і за кермом був недовго, оскільки тільки-но змінив напарника.

“Писали в протоколі про те, що вони не мають претензій до водія, про те, що все нормально, і що ми тихесенько їдемо дальше”, - каже брат постраждалої Леонід Мегей.

Нагадаємо, аварія сталася 18 липня, автобус з 46 туристами їхав з Болгарії в Україну. У салоні були школярі та керівники групи.