Власні навички представляли спортсмени майже 30 клубів. Організатори свята – Федерація стронгменів України та громадське "Об'єднання "Самопоміч".

"Всі наші ярмарки спорту об'єднані однією ідеєю. Принести спорт, принести заняття фізичної культурою ближче до людей. Тобто дати можливість містянам, в даному випадку, тим, хто живе на Оболоні, подивитися, розібратися, де які клуби існують, де яка секція, федерація", – пояснює голова фракції "Об'єднання "Самопоміч" у Київраді Сергій Гусовський

"Кожна секція презентує свій майстер-клас, показовий виступ. Протягом 3 хвилин вони будуть демонструвати свою майстерність. В нас тільки запрошених гостей близько 300-400 дітей", – каже президент Федераціїї стронгмену України Сергій Конюшок.

Захід традиційно підтримали видатні спортсмени України. Зокрема, чемпіони Олімпійських ігор.

"Багато дітей і батьків не знають, які школи є в їхньому районі. І такі заходи об'єднують і школи, і дітей. Якщо, хоча б на один відсоток цей ярмарок принесе користь для підростаючого покоління, для наших дітей – це вже добре", – зазначив олімпійський чемпіон Олексій Торохтій.

Наступні ярмарки спорту активісти "Об'єднання "Самопоміч" допоможуть організувати у Голосіївському та Печерському районах столиці.